KARIERA

Dołącz do nas!

Doradca ds. sprzedaży - fotowoltaika i pompy ciepła

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów przekazanych przez Spółkę
  • Aktywne poszukiwanie klientów – indywidualnych i firmowych
  • Doradztwo w zakresie planowania, finansowania i montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła
  • Współpraca z innymi działami, w tym z działem technicznym, odpowiedzialnym za montaż oferowanych instalacji
  • Raportowanie i stały kontakt ze swoim Menadżerem

Oferujemy

  • LEADY – każdy doradca dostaje comiesięczną „paczkę” klientów zainteresowanych fotowoltaiką/pompami ciepła
  • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY – dla aktywnych doradców
  • MOŻLIWOŚĆ BUDOWY WŁASNEGO ZESPOŁU – ścieżka awansu dla najlepszych doradców
  • NOWOCZESNY SYSTEM SPRZEDAŻOWY – gwarantujemy zarządzanie bazą klientów i profesjonalne przygotowanie ofert handlowych
  • ATRAKCYJNE I PRZEJRZYSTE WARUNKI PROWIZYJNE – forma zatrudnienia: działalność gospodarcza (B2B), wysokie stawki prowizyjne
  • KONKURSY SPRZEDAŻOWE – atrakcyjne nagrody dla najlepszych doradców
  • KONKURENCYJNE CENY – pokażemy Ci nasz cennik, zobaczysz, jak jest atrakcyjny
  • PAKIET SZKOLEŃ NA STARCIE – techniki sprzedaży, proces sprzedaży, system informatyczny, szkolenia techniczne
  • WSPARCIE procesowe, marketingowe i promocyjne
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY– Ty decydujesz o swoim kalendarzu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie – minimum 6 miesięcy w sprzedaży fotowoltaiki i/lub pomp ciepła
  • Prawo jazdy kategorii B

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypełnij poniższy formularz i nie zapomnij dołączyć swojego CV.

Kierownik ds. sprzedaży - fotowoltaika i pompy ciepła

  • Rekrutacja Doradców ds. Sprzedaży
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz wynikiem sprzedaży
  • Szkolenie Doradców ds. Sprzedaży
  • Nadzór nad jakością pracy zespołu sprzedażowego
  • Raportowanie i stały kontakt z Dyrektorem Makroregionu i centralą Spółki

Oferujemy

  • LEADY – każdy dostaje comiesięczną „paczkę” klientów zainteresowanych fotowoltaiką/pompami ciepła
  • SAMOCHÓD SŁUŻBOWY – dla aktywnych sprzedających
  • KONKURSY SPRZEDAŻOWE – atrakcyjne nagrody dla najlepszych

  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu zespołami sprzedaży

Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz wymagane doświadczenie? Wypełnij poniższy formularz i nie zapomnij dołączyć CV.

    Prześlij CV

    Wybierz stanowisko

    Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Larsson Nobel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-163, Ostroroga 29/105

    asfasfasfasf